Modele jachtów i żaglowców

Modele jachtów i żaglowców jako wyjątkowa ozdobą wnętrza! Modele statków i okrętów to eleganckie akcenty do salonu, restauracji lub biura. Modele jachtów niosą ze sobą spory bagaż skojarzeń, wspomnień oraz intensywnych emocji związanych z żeglarstwem. Smukłe, lakierowane sylwetki żaglowców prezentują się na półce wyjątkowo efektownie. Model jest doskonałym pomysłem na prezent. Wprowadzi do wnętrza element dynamiki i elegancji i przybliży smak morskiej przygody. Poszukaj modeli idealnych do twojego wnętrza!

Wielki model jachtu 120 cm Wielki model jachtu 120 cm
Producent: Nautix.pl
Cena: 860,00 zł
Model Jachtu 92 cm Model Jachtu 92 cm
Producent: Nautix.pl
Cena: 480,00 zł
Model Jachtu 85 cm Model Jachtu 85 cm
Producent: Nautix.pl
Cena: 420,00 zł
  • nowość
Łódź podwodna - okręt Łódź podwodna - okręt
Producent: Nautix.pl
Cena: 355,00 zł
Kuter rybacki -  41 cm Kuter rybacki - 41 cm
Cena: 380,00 zł
Duży model jachtu 110 cm Duży model jachtu 110 cm
Producent: Nautix.pl
Cena: 490,00 zł

Realistyczne modele żaglowców

Modele żaglowców bogate w ożaglowanie rejowe budzą respekt i zachwyt. Realistyczne detale, wysoka jakość wykończenia, drewniane kadłuby oddają klimat wielkich i słynnych żaglowców. Modele żaglowców to wyjątkowa dekoracja wnętrza, która wprowadza nutę żeglarskiego klimatu i który przywodzi na myśl morskie przygody.

Model statku jako dekoracja pokoju lub gabinetu

Modele statków, jachtów, żaglowców i okrętów mają różne style, rozmiary, kolory. Model jachtu lub żaglowca można dobrać niemal do każdego wnętrza. Piękne, imponujące, inspirujące - mogą zacumować także w Twoim zacisznym, domowym lub biurowym porcie. Nowoczesne modele jachtów prezentują się niezwykle efektownie i elegancko w biurze lub gabinecie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl