Zegary marynistyczne i barometry żeglarskie

Barometry dekoracyjne, zegary marynistyczne w bulaju, zegary w kole sterowym, zestawy urządzeń nawigacyjnych i stacje pogody pięknie zdobią salon lub biuro.  Dzięki różnorodności styli, rozmiarów, wzorów i materiałów będą pasowały do każdego wnętrza, efektownie podkreślając jego morski charakter. Zegar i barometr jachtowy to doskonały prezent dla żeglarza, prezent dla szefa lub przełożonego.

Zarówno zegary marynistyczne, barometry, termometry, hydrometry to ważne urządzenia na każdym morskim jachcie, statku i żaglowcu. Jest to marynistyka, która nie służy tylko jako dekoracja ścienna, ale ma swoje, bardzo ważne zadania pod pokładem. Jeśli zagoszczą we wnętrzu, wniosą do wnętrza mocny element morskiej tradycji i wywołają mnóstwo żeglarskich skojarzeń.

Zegar w kole sterowym 60 cm Zegar w kole sterowym 60 cm
Producent: Nautix.pl
Cena: 2 390,00 zł
Zestaw jachtowy - stacja pogody Zestaw jachtowy - stacja pogody
Producent: Nautix.pl
Cena: 1 340,00 zł
Srebrny zegar jachtowy Srebrny zegar jachtowy
Producent: Nautix.pl
Cena: 260,00 zł
Srebrny barometr jachtowy Srebrny barometr jachtowy
Producent: Nautix.pl
Cena: 280,00 zł
Okrągły  bulaj - zegar Okrągły bulaj - zegar
Producent: Nautix.pl
Cena: 210,00 zł
Okrągły bulaj - barometr Okrągły bulaj - barometr
Producent: Nautix.pl
Cena: 265,00 zł
Zegar bulaj z mosiądzu Zegar bulaj z mosiądzu
Producent: Nautix.pl
Cena: 350,00 zł

Barometr jachtowy

Dzięki dużej różnorodności stylów barometry i żeglarskie zegary okrętowe będą pasowały do każdego wnętrza, subtelnie podkreślając jego morski charakter. Dużym entuzjazmem cieszą się zegary w stylu marynistycznym oraz zegary w kole sterowym.  Drewniane, lakierowane rumby kola prezentują się na tle ściany bardzo elegancko. Koło sterowe symbolizuje przywództwo. Koła sterowe z zegarem są znakomitym prezentem, który nada oprawy wyjątkowej okazji związanej z żeglarstwem. Jeśli szukasz ekskluzywnego prezentu dla szefa lub prezentu dla żeglarza drewniane koło sterowe ze zegarem okaże się praktyczne i eleganckie. A dzięki metaforycznemu nawiązaniu do „dowodzenia” i „trzymania sterów” zawiera w sobie głęboką symbolikę przywództwa i obierania właściwego kursu w życiu, w firmie lub na morzu.

Zegar okrętowy

Jeśli chodzi o stacje pogody, urządzenia wchodzące w jej skład zwykle mają okrągłą oprawę i nawiązują do kształtu bulaja czyli okna na statku. Stacje pogody mogą być umieszczone w pozycji pionowej lub poziomej. Wśród opraw znajdziecie klasyczne drewniane w odcieniach jachtowego mahoniu lub bardziej nowoczesne, minimalistyczne gdzie urządzenia pomiarowe zostały osadzone w srebrnym metalu. Stacje pogody bardzo przydają się na jachcie. Natomiast w gabinecie lub salonie mogą zostać powieszone zamiast obrazu i pełnić funkcję nieco bardziej dekoracyjną.

Zegar marynistyczny, zegar okrętowy, barometry, termometry, hydrometry czyli inaczej wilgotnościomierze to ważne urządzenia znajdujące na każdym morskim jachcie, statku i żaglowcu. Jest to marynistyka, która jest nie tylko dekoracją ścienną, ale przede wszystkim ma swoje, bardzo ważne zadania pod pokładem. Jeśli zagoszczą we wnętrzu, wniosą mocny element morskiej tradycji i wywołają mnóstwo fantastycznych, żeglarskich skojarzeń.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl