Regały w kształcie łodzi

Regał w kształcie łodzi już od samego progu przyciągnie wzrok i zagwarantuje fantastyczną, morską atmosferę, przywodząc na myśl krajobraz piaszczystego wybrzeża lub nadmorskiej przystani.

czytaj całość »
Wystawy sklepowe w morskim stylu

Perfumerie Douglas wprowadziły żeglarski motyw w postaci różnej wielkości dekoracyjnych kół ratunkowych. Biało-granatowe oraz biało-czerwone koła przywodziły skojarzenia z nadmorskiej plaży a niektóre modele zwłaszcza te z lustrem w środku świetnie pasowały do estetycznych wnętrz perfumerii.

czytaj całość »
Apartamenty w morskim stylu

Luksusowe apartamenty w pobliżu plaży w Sopocie. Urządzone z szykiem i starannością oraz nutką luksusu połączoną ze świeżością i lekkością wakacyjnego designu. Morski styl potrafi mile zaskoczyć.

czytaj całość »
Morski pokój w bieli i szarości

Lubię biele i odcienie szarości. Relaksują i nadają wnętrzu lekkości i spokoju. Same bywają mdłe i nudne ale przełamane granatem stworzą niebanalny, elegancki, morski pokój z charakterem. Fantastyczne marynarskie wnętrze powstało dzięki połączeniu kilku fajnych, przemyślanych elementów.

czytaj całość »
Poduszka

Marynistyczne poduszki wykonane są z elanobawełny, która jest miękka oraz bardzo przyjemna w dotyku. Na środku umieszczony jest elegancki haft o tematyce marynistycznej, która jak żadna inna przywodzi na myśl miłe chwile spędzone nad wodą.Wokół, przez uszy przeciąnięta jest pleciona, oryginalna żeglarska lina o średnicy 12mm. 

czytaj całość »
Prezent dla żeglarza - poradnik

Szukasz prezentu dla żeglarza? Dobrze trafiłeś! Możesz rozejrzeć się nieco w naszym marynistycznym w którym jest mnóstwo prezentów marynistycznych czyli związanych z morzem i żaglami. Ale zanim przejrzysz całą naszą żeglarską ofertę i oddasz się wnikliwym poszukiwaniom wyjątkowego prezentu dla żeglarza, zobacz nasze prezentowe rekomendacje opisane w sporym skrócie.

czytaj całość »
Dekorujemy wnętrze po żeglarsku

Bogata i różnorodna morska i żeglarska tradycja stwarza nieograniczone możliwości wykorzystywania marynistycznych motywów w dekoracjach wnętrz i wkomponowywania żeglarskich elementów w nasze codzienne otoczenie.

czytaj całość »
do góry
Pokaż pełną wersję strony