Drewniane koła sterowe na ścianę

W tej kategorii prezentujemy dekoracyjne, drewniane koła sterowe – solidne, piękne, żeglarskie ozdoby do wnętrz. Koła sterowe na ścianę to kompozycje z drewna z centralnie umieszczonym zegarem lub lustrem w bulaju tworzą niepowtarzalne zestawienie kontrastujących ze sobą klasycznych, żeglarskich elementów: lakierowanego drewna i mosiądzu. Koła sterowe obok kotwicy są jednym z najfajniejszych i najbardziej wyrazistych żeglarskich motywów występujących w dekoratorskim kontekście marynistyki. Są ciekawą inspiracją i fantastycznym pomysłem na prezent  dla żeglarza ze względu na swoją ważną funkcję jaką pełnią na pokładzie - symbolizują przywództwo, władzę oraz konsekwentne podążanie za wyznaczonym kursem.

Koła sterowe

Koła sterowe na ścianę – oryginalna ozdoba wnętrza

Drewniane koła sterowe na ścianę to wyjątkowa dekoracja do Twojego domu, która przykuje uwagę każdego gościa. Ciepły odcień brązu, eleganckie wykonanie i możliwość dobrania idealnego rozmiaru koła sprawiają, że prezentuje się ono na ścianie w wyjątkowy sposób. Koła sterowe na ścianę pozwolą przywołać żeglarskie wspomnienia każdemu miłośnikowi morskich przygód!

Koła sterowe na ścianę – zegary, lampy i lustra

Oprócz tradycyjnych dekoracyjnych kół posiadamy również:

  • koła sterowe na ścianę z zegarem – zarówno drewniane, jak i te wykonane z ciemnego, patynowanego mosiądzu;
  • lustra w kole sterowym na ścianę;
  • lampy marynistyczne z kołem sterowym.

Zegary w kole sterowym wyróżniają się czytelnymi oznaczeniami, a lampy z żeglarskim motywem umilą wieczorną lekturę każdemu wilkowi morskiemu. Te wyjątkowe, wyrafinowane dekoracje wprowadzą do Twojego wnętrza niezwykłą żeglarską atmosferę. W ofercie sklepu internetowego nautix.pl znajdziesz koła sterowe na ścianę w różnych rozmiarach – od 30 cm do 90 cm średnicy. Duże egzemplarze najlepiej prezentują się w przestronnych pomieszczeniach, natomiast mniejsze pasują doskonale do tych przytulnych, o mniejszym metrażu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl