Nowoczesne obrazy marynistyczne i malarstwo marynistyczne

Obrazy ręcznie malowane, obrazy malowane farbą olejną, obrazy w ramie i morskie reprodukcje to obrazy marynistyczne, które stworzą we wnętrzu fantastyczny, żeglarski klimat. Nasze obrazy to zarówno nowoczesne, dynamiczne reprodukcje na płótnie (naciągniętym na blejtram, z zadrukowanymi bokami) jak i ręcznie malowane obrazy o tematyce morskiej w efektownych grubych, drewnianych ramach.  Bez względu na formę - wszystkie są częścią nurtu malarstwa marynistycznego, który ma swój początek w XIIV wieku i mocno zaznaczył swoją obecność w impresjoniźmie. Różnorodność obrazów marynistycznych, styli, żeglarskich ujęć, rozmiarów i rodzajów ram sprawia, że z łatwością wybierzesz obraz o morskiej tematyce. Odpowiednio dobrany obraz  będzie wyjątkową ozdobą wnętrza i  wprowadzi, niezwykły, zapierający dech w piersi morski klimat z dodatkiem sporej dawki żeglarskich wspomnień.

Obraz -  jacht "Defender" Obraz - jacht "Defender"
Producent: Nautix.pl
Cena: 139,00 zł
Obraz  jacht nocą 60/60 cm Obraz jacht nocą 60/60 cm
Producent: Nautix.pl
Cena: 149,00 zł

Marynistyczne obrazy na ścianę – piękne i niepowtarzalne

Wielbiciele żeglarskiego stylu życia bardzo lubią otaczać się wszystkim, co z ich pasją jest związane. Dotyczy to także ściennych dekoracji. Nie każdy może pozwolić sobie na to, by powiesić w salonie oryginał lub choćby dobrej jakości kopię obrazu Williama Turnera. Dzięki nam jednak można przyozdobić swoje cztery kąty ciekawymi fotografiami i grafikami, nie rujnując przy tym domowego budżetu. Wśród obrazów marynistycznych dostępnych w naszym sklepie można wyróżnić kilka kategorii:

  • subtelne ryciny na białym tle, osadzone w delikatnych drewnianych ramkach,
  • ręcznie malowane obrazy, w których głównym motywem są jachty i żaglowce oraz żaglówki (sprzedawane bez ramy),
  • obrazki na stylizowanych, postarzanych deskach, z motywem latarni morskich
  • czarno-białe zdjęcia żaglowców i jachtów w passe-partout i subtelnej czarnej ramce.

Na tym nie kończy się nasza oferta nowoczesnych ozdób na ścianę utrzymanych w morskim stylu. Zachęcamy do zagłębienia się w jej szczegóły. Jesteśmy przekonani, że nasze marynistyczne obrazy będą radować nie tylko zapalonych żeglarzy, ale też osoby, które po prostu lubią otaczać się pięknymi przedmiotami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl