Prezent z dedykacją dla miłośnika morskich przygód
Prezent z dedykacją dla miłośnika morskich przygód

Prezent z dedykacją dla miłośnika morskich przygód

Szukając prezentu dla wilka morskiego, warto nie tylko znaleźć akcesorium z motywem marynistycznym, ale i opatrzyć go indywidualną dedykacją. Taki upominek będzie miał dla obdarowanej osoby jeszcze większą wartość sentymentalną! Jakie prezenty z dedykacją możesz znaleźć w Nautix.pl?

Kompas z dedykacją

Kompas może stanowić piękną ozdobę wnętrza w marynistycznym stylu. Opatrzony dodatkowo dedykacją, będzie wyjątkowym prezentem dla miłośnika morskiej żeglugi. Umieszczone na wewnętrznej stronie wieczka słowa od bliskiej osoby za każdym razem będą o niej przypominać! Doskonałym upominkiem okażą się zarówno kompasy stojące, jak i te w formie breloków lub łańcuszków.

kompas-z-dedykacja

Dekoracyjne wiosło z dedykacją

Oryginalną dekoracją, a zarazem prezentem na każdą okazję, jest także dekoracyjne wiosło z dedykacją. Powieszone w centralnym punkcie mieszkania, nada mu wyjątkowego morskiego charakteru, a dzięki wygrawerowanym na nim życzeniom, będzie wywoływać szczery uśmiech! Wiosła na ścianę z dedykacją są dostępne w ofercie Nautix.pl w różnych wzorach, np.:

  • morskim;
  • nowoczesnym;
  • indiańskim.

oraz kolorach, dzięki czemu możesz odpowiednio dopasować je do gustu obdarowanej osoby.

wioslo-z-dedykacja

Luneta z dedykacją

Kolejną propozycją prezentu z morskim motywem jest luneta z dedykacją. Jako oznaka prawdziwego kapitana, z pewnością sprawi dużą przyjemność obdarowanej osobie. Symbolizująca patrzenie w przyszłość luneta kapitańska z dodatkowymi życzeniami świetnie ozdobi biuro, salon czy gabinet w marynistycznym klimacie. Pięknym prezentem okaże się nie tylko model stojący, ale i ten zamknięty w eleganckim drewnianym pudełku.

luneta-z-dedykacja

Statuetka z dedykacją

Doskonałym pomysłem na upominek – np. dla szefa, nauczyciela czy bliskiej osoby zainteresowanej żeglugą – okaże się statuetka jachtu z dedykacją. Wykonana z mosiądzu, solidna i błyszcząca, pięknie prezentuje się na blacie biurka czy regale. Połączenie marynistycznego akcentu z umieszczonym na statuetce inspirującym cytatem sprawi, że dla obdarowanej osoby będzie miała ona jeszcze większe znaczenie.

statuetka-z-dedykacja

Sekstant z dedykacją

Wyjątkowym, symbolicznym prezentem będzie również sekstant z dedykacją ukryty w ozdobnym pudełku. Jest on symbolem czasów, w których kierunek żeglugi wyznaczany był przez słońce oraz gwiazdy. Elegancki i błyszczący, przykuje oko niejednej osoby, zakochanej w morskich przygodach i żeglugach.

sekstant-z-dedykacja

Akcesorium na biurko z dedykacją

Praktycznym i ozdobnym prezentem będzie także marynistyczne akcesorium na biurko. Elegancka podstawka na długopis bądź zegarek na biurko z kołem sterowym nie tylko spełnią swoją funkcję, ale i udekorują wnętrze. Dzięki małej tabliczce, możesz umieścić na upominku swoją własną dedykację dla obdarowywanej osoby. Świetną propozycją prezentową jest także model znanego statku – zamówiony z pewnym wyprzedzeniem, może zostać opatrzony imieniem bądź logo!

notatnik-na-prezent

Dzwon z dedykacją

Dzwon żeglarski na eleganckiej dębowej desce z umieszczoną na niej własną dedykacją to kolejny wspaniały pomysł na upominek. Wydając swój charakterystyczny dźwięk, będzie przypominał każdemu żeglarzowi nie tylko o minionych rejsach, ale również o osobie, od której otrzymał prezent.

dzwon-deska-na-scianie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl