Duży model jachtu na ścianę 114 cm

Cena: 460,00 zł
in_stock Dostępność dostępny Wysyłka w ciągu: 3 dni
szt.

Model jachtu na ścianę

Cóż mogłoby być piękniejszego niż przez chwilę stanąć na jego pokładzie, poczuć jak jego rozłożyste, piękne żagle dziarsko podporządkowują wiejący wiatr. Columbia to pierwszy w historii jacht, który obronił tytuł, dwukrotnie wygrywając Regaty o Puchar Ameryki. Szczęśliwy ten, kto w domowym zaciszu może przyjrzeć się pięknej linii burt i rozłożystym żaglom Columbii.

Model jachtu na ścianę to wspaniała marynistyczna dekoracja, a zarazem znakomity prezent dla żeglarza i miłośnika żeglarstwa. Zgrabny, smukły, elegancki, stylowy i niepokonany, kadłub wykonany z drewna, żagle z kremowej bawełny.

 

Wymiary  114 cm x 109 cm x 9 cm

Model "połówka" do ściennej ekspozycji; z tyłu modelu znajdują się zawieszki umożliwiające łatwe zawieszenie modelu na ścianie. Model jest wysyłany ze złożonym masztem w pozycji poziomej. Po otrzymaniu przesyłki należy samemu osadzić masz i naciągnąć linki.

Dekoracje marynistyczne, które również mogą Ci się spodobać:

Opinie o produkcie (2) dodaj opinię

Żeglarz na burcie Dobra jakość pięknego kutra gaflowego. Na ceglanej ścianie robi wrażenie. Czas wysyłki i doręczenia błyskawiczny. Serdecznie dziękuję
Kacper Białkowski Piekny, duzy model jachtu. Robi wrażenie. Super pomysł montażu go na ścianę. Obaluga super, kontakt dobry. Polecam