Statek w butelce - rafandynka

Wyjątkowe, małe dzieła sztuki czyli statki w butelkach (zwane też rafandynką) są wykonywane ręcznie przez modelarza w Polsce. Piękne, miniaturowe żaglowce zaklęte w szklanej formie, która tworzy prawdziwie morską dekorację z duszą. Unikatowość statków oraz fakt, że każdy z nich został ręcznie wykonany z wielką precyzją sprawia, że statki w butelkach są idealną propozycją na morski prezent dla żeglarza lub prezent z polskim akcentem. Wśród rafandynek znajdziemy, słynne polskie żaglowce a nawet model statku Czarna Perła. Będą wyjątkową ozdobą wnętrza nawiązującą do morskiej tradycji i budzącą podziw nad kunsztem i jakością wykonania żaglowców wewnątrz butelki.

Statki w butelkach

Statki w butelkach – zamknięte w szkle małe dzieła sztuki

Statki w butelkach, inaczej rafandynki, potrafią zaczarować swoim urokiem każdego – od najmłodszych, po najstarszych. Zachwyt wzbudza między innymi precyzja wykonania tych miniaturowych żagli. To niezwykła, bardzo efektowna dekoracja wnętrza, zarówno salonu czy pokoju dziecięcego, jak również gabinetu czy biblioteczki. Te niewielkie dzieła sztuki zwrócą uwagę każdego gościa! Statki w butelkach stanowią także wyjątkowy prezent dla każdego miłośnika morskich klimatów oraz pirackich historii.

Statki w butelkach – wybierz swój ulubiony

Wśród naszych niezwykłych modeli statków, zamkniętych w niewielkich, szklanych buteleczkach, każdy wilk morski znajdzie coś dla siebie. To modele takich jachtów, jak Dar Pomorza, Cutty Sark, Old Ship, a nawet… Czarna Perła, znana większości z nas dzięki serii filmów „Piraci z Karaibów”! Posiadamy również rafandynkę dla zakochanych – Statek Miłości w butelce – idealną jako prezent z okazji Walentynek. Statki w butelkach dostępne w sklepie internetowym nautix.pl są wykonywane ręcznie przez utalentowanego, polskiego modelarza i ukryte są w buteleczkach w kilku wymiarach:

  • 24 cm x 12 cm x 5 cm;
  • 34 cm x 8 cm;
  • 16 cm x 8 cm x 3 cm.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl