Tablice z węzłami, gabloty z węzłami żeglarskimi

Tablice z węzłami żeglarskimi to fantastyczne dekoracje na ścianę i zarazem efektowne prezenty dla szefa, żeglarza lub żeglarki. Liny, fały, cumy, szoty to atrybuty sztuki żeglarskiej. Przez stulecia zarówno na wielkich żaglowcach jak i na niewielkich jednostkach doskonalono sposoby łączenia ze sobą różnych elementów łodzi i olinowania. Wypracowano dziesiątki przydatnych węzłów żeglarskich. Węzły uległy standaryzacji i rozpowszechniły się z czasem. Zyskały popularność i odpowiednie nazewnictwo określające ich zastosowanie.

Zestawienie tego bogatego, marynistycznego dorobku możemy podziwiać za szkłem w drewnianych gablotach z węzłami za szkłem lub w formie obrazów przestrzennych przymocowanych do dębowych desek. Gabloty z węzłami i tablice z węzłami to bardzo klasyczne, marynistyczne dekoracje nawiązujące do sztuki żeglarskiej. Będą również oryginalnym i wyjątkowym prezentem dla żeglarzy i pasjonatów marynistyki.

Tablice z węzłami żeglarskimi

Tablice z węzłami żeglarskimi w gablotach – atrybut żeglarza

Każdy żeglarz zna podstawowe węzły żeglarskie, takie jak cumy, ósemki, węzły płaskie czy szoty. Teraz mogą one zdobić ściany Twoich wnętrz i przypominać o minionych rejsach! Nasze tablice z węzłami żeglarskimi wykonywanymi ręcznie występują w kilku różnych postaciach, dzięki czemu każdy znajdzie wśród nich tę idealną dla siebie:

  • deski drewniane;
  • duże obrazy przestrzenne i podłużne obrazy;
  • dębowe tablice;
  • eleganckie ramki.

Tablice z węzłami żeglarskimi – niepowtarzalna dekoracja

Tablice z żeglarskimi węzłami prezentują się na ścianie wyjątkowo elegancko, stanowiąc oryginalną dekorację. Tak praktyczna ozdoba szybko przypomni Ci wszystkie wiązania wraz z ich angielskimi nazwami i wprowadzi do Twojego domu odrobinę żeglarskiego klimatu. Tablice z węzłami żeglarskimi to także idealny pomysł na prezent, zwłaszcza dla żeglarza. W ofercie sklepu internetowego nautix.pl znajdziesz również tablice z modelem jachtu żaglowego pomiędzy węzłami – są jeszcze bardziej efektywne!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl