Hotel w morskim stylu
Hotel w morskim stylu

Hotel w morskim stylu

Dodatki marynistyczne i wypoczynek w morskich wnętrzach

Piękny hotel w morskim stylu w Gdyni nad samym morzem o wdzięcznej nazwie Biały Żagiel. Hotel zachwycił nas wyjątkowo gościnną atmosferą, świetnym jedzeniem i ujmującym morskim klimatem wystroju wnętrza. Wystrój hotelu jest jasny, pogodny z dominacją bieli i subtelnymi.

Na ścianach znajdziemy umiejętnie dobrane dodatki marynistyczne zręcznie wkomponowane w piękne, eleganckie wnętrza.

Wiosła na ścianę

Recepcja morskie dekoracje

W holu hotelu przywita nas okazały model jachtu nietuzinkowego rozmiaru z białymi żaglami, który nawiązuje do nazwy hotelu. Marynistyczne dodatki i dekoracyjne wiosła nad kanapą pięknie prezentują się na jasnej ścianie akcentując morskie klimaty. Olbrzymie dekoracyjne, drewniane koło sterowe również nie pozostawia wątpliwości co do charakteru tego niezwykłego miejsca.

Pokoje w marynistycznym stylu.

Pokoje urzekły nas elegancją. Urządzone z gustem w wszechobecnym marynistycznym duchu. Efektowne, duże zdjęcie jachtu w przechyle stworzyło wnętrzu niesamowity klimat. Inne drobne dodatki marynistyczne:

  • żeglarskie poduszki
  • lampy z liny
  • koło ratunkowe na ścianie
  • dywan w biało-granatowych barwach

połechtały nasze estetyczne zmysły i znakomicie podkreśliły morski charakter wystroju. Pozytywne wrażenie zrobiła również bardzo nowoczesna łazienka, czysta i elegancka.

Morski pokój w hotelu

Morski wystrój pokoju hotelowego

Morskie wykończenie pokój hotelowy

Jeśli chcecie poczuć prawdziwe morskie klimaty nie tylko będąc na plaży ale również podczas wieczornego wytchnienia odpoczywając w hotelowym pokoju gdyński Biały Żagiel będzie fantastycznym wyborem.

Wybierając dekoracje i dodatki marynistyczne pamiętajmy, że miejsca, które mają określony, zdefiniowany styl zostają nam dłużej w pamięci i mają w sobie to „coś” co sprawia, że chętniej w nich przebywamy i do nich powracamy bo roztaczają specyficzną aurę i sprawiają, że przesiąkamy wyjątkową energią miejsca. Dlatego wybór stylu i zarazem dekoracji jest kluczowy bo definiuje przyszłą atmosferę i wpływa na nastrój ludzi przebywających w danym pomieszczeniu.

Marynistyka jest miłym i bardzo pozytywnie kojarzącym się tematem sprzyjającym głębokiemu relaksowi. Wielu odnajdzie w jej wnętrzach spokój, lekkość i ukojenie. Hotele w morskim stylu z pewnością będą miały swoich wielbicieli i stałych bywalców, którzy docenią uroki spokojnej, morskiej atmosfery połączone z motywami żeglarskiej przygody. Dla tych którzy mają ochotę na relaks w hotelu morskim klimacie, zapraszamy tu: http://blekitnyzagiel.pl/galeria/

Chcecie urządzić pensjonat lub hotel w morskim stylu? Niektóre morskie dekoracje widoczne na zdjęciach powyżej znajdziecie tutaj:

Lampa z liny 49 cmLampa z liny 49 cmCena: 290.00 złWiosło dekoracyjne – długie 176 cmWiosło dekoracyjne - długie 176 cmCena: 320.00 złDekoracyjne koło sterowe 60 cm Dekoracyjne koło sterowe 60 cm Cena: 360.00 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl