Wiosło dekoracyjne - długie 176 cm

Wiosło dekoracyjne - długie 176 cm
Produkt niedostępny. Zobacz nasze inne propozycje.

Wiosło dekoracyjne na ścianę - długie 176 cm

Produkt przeceniony z uwagi na lekkie przebarwienia, które zostały uwidocznione na zdjęciach.

Nowa seria, kolor wiosła ma odcień pomarańczowy. 

Jeśli szukasz niebanalnej, żeglarskiej dekoracji na ścianę pokoju – to zdecydowanie jesteś w dobrym miejscu. Długie, drewniane wiosło wspaniale spisze się jako marynistyczny element wystroju, który stworzy niepowtarzalny, morski klimat.

Wykonane z drewna, charakteryzuje się smukłą linią, granatowym malowaniem pióra i trzonem zdobionym sznurowanym mankietem. Ciekawą kompozycję stworzą również dwa wiosła skrzyżowane ze sobą lub zawieszone równolegle w pozycji poziomej. 

Długość wiosła 176 cm
Wielkość pióra 70 cm x 16 cm
Grubość 3,3 cm
Materiał drewno

Wiosła jako ozdoby możemy zastosować:

  1. Powiesić na ścianie
  • skrzyżowane ze sobą
  • pionowo
  • poziomo

Wiosło może zawisnąć pojedynczo lub można powiesić dwie lub trzy sztuki równolegle do siebie w pozycji poziomej lub pionowej.

   2. Oprzeć w rogu pokoju

Wiosła wykorzystywane są w różnych kompozycjach akcentując marynistyczny charakter wnętrza. Mogą zawisnąć jako pojedyńcze eksponaty lub zestawy kilku wioseł przymocowanych równolegle w pozycji poziomej lub pionowej. Efektownie prezentują się również dwa skrzyżowane ze sobą wiosła nad kanapą lub łóżkiem lub kuchennym stołem. Innym ciekawym pomysłem jest postawienie dwóch wioseł w rogu pokoju, taka ozdoba wygląda bardzo naturalnie...wiosła jakby czekały aż ktoś nagle złapie je w garść pędząc na przystań by wskoczyć na łódź i oddać się falą.

Wiosła mogą mieć proste zakończenie, natomiast jeśli na końcu trzonu pojawi się rączka wówczas mamy doczynienia z tzw. pagajem. Pagaj zakończony rączką wygląda nieco efektowniej, jego kształt jest bardziej zbalansowany. Natomiast wiosło ma taką zaletę, że proste zakończenie umożliwia wsunięcie trzonu w dulki czyli do okrągłego, metalowego, srebrnego lub mosiężnego uchwytu, które może zostać przytwierdzić do ściany. Kształtów, wzorów i sposobów zawieszenia wioseł jest wiele dlatego bawmy się fantazją aranżując swoje własne, nietuzinkowe i niezwykłe wnętrze z morskim akcentem.

Wiosło znamy przede wszystkim z tradycyjnego zastosowania. Któż nie skorzystał z jego pomocy dryfując na jeziorze, kiedy żagle stały się bezradne w obliczu bezwietrznej pogody a silnik odmówił posłuszeństwa. Wówczas wiosła stają się bezcenne i niezastąpione, pomagają sprowadzić naszą łódź do brzegu. Lecz oprócz ściele praktycznego użycia na wodzie ich zastosowanie coraz częściej pojawia się w branży dekoratorskiej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl