Lustra w marynistycznym stylu

Lustra marynistyczne to lustra w morskim stylu, których oprawy nawiązują do żeglarstwa. Oprawy luster mosiężnych i aluminiowych nawiązują swoim okrągłym kształtem do bulajów - okien na statku. Lustra z drewnianą ramą mogą przyjąć kształt koła sterowego. Lustra ozdobione liną budzą skojarzenia z zacumowanym okrętem ponieważ grube liny są nieodłącznym elementem dużego pokładu. Lustra marynistyczne to piękny, elegancki, bardzo charakterystyczny dodatek dekoracyjny na ścianę, który definiuje morski charakter wnętrza.

 

Lustra

Lustra bulaje – alternatywa dla luster tradycyjnych

Bulaj to niewielkie, okrągłe okno, montowane w ścianach statków lub dużych jachtów. Lustra bulaje swoim wyglądem przypominają jachtowe okienka – wyróżnia je niepowtarzalny kształt oraz obecność charakterystycznych śrub, które otaczają szklaną taflę i pozwalają na otworzenie „okna”. Ramy wykonane są z wysokiej jakości mosiądzu. Lustra bulaje wprowadzają do wnętrza wyjątkową, morską atmosferę i pozwalają poczuć się niemal jak podczas żeglarskiej przygody.

Lustra bulaje – gdzie je powiesić?

Pomimo oryginalnych kształtów lustra bulaje pasują do wielu różnych wystrojów wnętrz i stanowią niepowtarzalną, a zarazem funkcjonalną marynistyczną dekorację. Możesz powiesić je zarówno w łazience, jak również w sypialni czy pokoju dziecięcym, wykończonym w morskim stylu. Lustra bulaje to także świetna dekoracja do powieszenia na drewnianych drzwiach. U nas znajdziesz również:

  • lustra z grubą, plecioną liną żeglarską;
  • lustra w drewnianej ramie w kształcie koła sterowego;
  • lustra ozdobne, wykonane w plażowym stylu.

W ofercie sklepu internetowego nautix.pl dostępne są lustra bulaje w różnych rozmiarach – od 14,5 cm do 50 cm średnicy. Dzięki temu możesz dopasować je do każdego pomieszczenia, niezależnie od jego wymiarów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl