Wielki Model Żaglowca Atlantic Lux - 101 x 111 cm

Wielki Model Żaglowca Atlantic Lux - 101 x 111 cm
Produkt niedostępny. Zobacz nasze inne propozycje.

Duży model żaglowca Atlantic

Duży, elegancki model żaglowca Atlantic, czyli okazała, pięknie i starannie wykonana replika amerykańskiego trójmasztowca powstałego u progu poprzedniego stulecia. Często wybierany na prezent dla szefa lub wyjątkowy upominek dla żeglarza pasjonaty.

Na pokładzie znajdują się liczne marynistyczne detale (liny, cumy, bloczki, forklapy). Smukły, lakierowany kadłub został wykonany z drewna, żagle są wykonane z jasno kremowej, bawełnianej tkaniny. Model wyjątkowy, duży, efektowny, wykonany z dużą dbałością o szczegóły. Pięknie prezentuje się we wnętrzu, zachwyca i przyciąga wzrok.

Wysokość 101 cm
Długość z bukszprytem 111 cm
Szerokość 19,5 cm
Materiał kadłub i drzewce: drewno; żagle: bawełna

Model jest odpowiednio zabezpieczony do transportu, wysyłany z masztami w pozycji poziomej, po otrzymaniu przesyłki należy samodzielnie umieścić maszty w odpowiednich otworach i naciągnąć olinowanie. Nie jest to czynność trudna jednak wymaga chwilki wolnego czasu. Przed złożeniem rekomendujemy również przeprasowanie żagli.

Możliwe jest wykonanie tabliczki z własną dedykacją, która zostanie umieszczona na podstawce. Koszt tabliczki 50 zł. Czas realizacji zamówienia modelu z tabliczką może się wydłużyć o około 3 dni. W celu zamówienia tabliczki prosimy o kontakt na adres mailowy poczta@nautix.pl.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl