Dzwony żeglarskie dekoracje

Dzwon okrętowy i dzwon żeglarski na ścianie to klasyczny element marynistyczny, z którym wiąże się mnóstwo morskiej tradycji. Jego donośny dźwięk sygnalizuje ważne, żeglarskie wydarzenie. Mosiężne dzwony żeglarskie wkomponowały się na stałe w pejzaż pokładu i wybrzeża a teraz mogą zamieszkać w naszych domach. Dzwon żeglarski to fantastyczny żeglarski prezent a Dzwon Sukcesu posłuży jako symboliczny prezent dla szefa.

Dzwon okrętowy 19,5 cm Dzwon okrętowy 19,5 cm
Producent: Nautix.pl
Cena: 540,00 zł
Dzwon żeglarski 17 cm Dzwon żeglarski 17 cm
Producent: Nautix.pl
Cena: 380,00 zł
Dzwon na ścianę 15 cm Dzwon na ścianę 15 cm
Producent: Nautix.pl
Cena: 245,00 zł
Dzwon srebrny 15 cm Dzwon srebrny 15 cm
Producent: Nautix.pl
Cena: 245,00 zł
Dzwon 12 cm z kotwicą Dzwon 12 cm z kotwicą
Producent: Nautix.pl
Cena: 230,00 zł

Dzwon żeglarski na prezent dla żeglarza

Dzwony żeglarskie są wykonane głownie z mosiądzu. Dzwony różnią się między sobą wagą, grubością ścianki klosza, wielkością i barwą. Mosiądz z którego są wykonane nasze dzwony może występować w następujących opcjach wykończenia i wersjach kolorystycznych:

  • dzwon żeglarski w czystym złotym kolorze i w pełnym połysku
  • dzwon patynowany, czyli dzwon w odcieniu ciemnego, matowego mosiądzu (polecany na zewnątrz)
  • dzwon żeglarski w srebrnym kolorze czyli mosiądz niklowany.

Niemal każdy dzwon na Państwa życzenie możemy przytwierdzić do dębowej deski i przygotować do niego tabliczkę z indywidualną, własną dedykacją i grafiką lub logo. Taki dzwon z tabliczką polecamy zwłaszcza jako prezent dla żeglarza. Wypolerowane, błyszczące dzwony żeglarskie bądź jak kto woli okrętowe przyciągają wzrok i wprowadzają marynistyczny klimat.

Do użytku zewnętrznego polecamy dzwon żeglarski z ciemnego mosiądzu, ponieważ nie śniedzieją pod wpływem czynników atmosferycznych i nie trzeba ich polerować. W ofercie sklepu internetowego nautix.pl znajdziecie dzwony i dzwonki żeglarskie w różnych rozmiarach o średnicy od 5 – 30 cm.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl