Kompas róża wiatrów z dedykacją (lub bez)

Kompas róża wiatrów z dedykacją (lub bez)
Produkt niedostępny. Zobacz nasze inne propozycje.

Kompas "Róża wiatrów" w pudełku z dedykacją lub bez

Elegancki i funkcjonalny dekoracyjny kompas marynistyczny. Kompas jest w złotej, mosiężnej oprawie z oryginalnie zdobioną tarczą.  Na tarczy znajduje się wypukły, ozdobny wzór przedstawiający barwną różę wiatrów.

Kompas jest umieszczony w eleganckim, drewnianym pudełku z efektownie zdobionym wiekiem, na którym  widnieje emblemat róży wiatrów.

Kompas nie tylko precyzyjnie wskaże północ ale przede wszystkim będzie pełnym znaczenia upominkiem dla kolegi, koleżanki, żeglarza, żeglarki a nawet prezentem dla szefa z życzeniami obrania właściwego kursu  ...nie tylko na morzu.

Opcja: kompas z dedykacją. Można zamówić kompas wraz z tabliczką z własną dedykacją. Taki indywidualny akcent może sprawić dodatkową radość i przysporzyć szczerego uśmiechu.

Na życzenie tabliczka zostanie umieszczona po wewnętrznej stronie wieka. Przykładowa tabliczka jest widoczna na jednym ze zdjęć powyżej. Dopłata za tabliczkę wynosi 20 zł. Czas realizacji przygotowania do wysyłki kompasu z dedykacją  może się wydłużyć o 1-2 dni robocze. Dedykację można zmieścić w polu uwagi podczas składania zamówienia lub przesłać mailem.

Wymiar kompasu 5,5 cm x 5,5 cm x 1,6 cm
Wymiar pudełka 8,3 cm x 8,3 cm x 3 cm
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl