Duża gablota z węzłami i modelem jachtu 68 cm

Cena: 640,00 zł
in_stock Dostępność dostępny Wysyłka w ciągu: 24h
szt.

Tablica z węzłami i jachtem

Szotowy, a może refowy? Flagowy czy wyblinka? Nie ma takiego węzła żeglarskiego, o którym byś zapomniał. Dzięki praktycznej, starannie wykonanej tablicy z węzłami przypomnisz sobie każde wiązanie i każdą chwilę na wodzie, gdy służyły ci one pomocą. Momenty, w których znajomość żeglarskiego rzemiosła pozwoliła cieszyć się kolejnymi pomyślnymi wiatrami i dobrze wykonaną robotą.

Na środku tablicy znajduje się okazały, drewniany model żaglowca Columbia, wokół niego żeglarskie węzły a pod każdym tabliczka z nazwą węzła w języku angielskim. Całość umieszczona w solidnej gablocie za szkłem w drewnianej ramie.

To doskonały prezent dla żeglarza – dekoracja marynistyczna, która odświeży w pamięci ulubione szlaki wodne i świetnie sprawdzi się jako ozdoba w Twoim pokoju. Nadaj swojemu wnętrzu nutkę morskiej przygody – niech wspomnienia nie opuszczają ani na moment!

 

Wymiar tablicy 68 cm x 68 cm x 4 cm
Wymiar modelu wewnątrz 34 cm x 41 cm
Opinie o produkcie (1) dodaj opinię

Basia C. Rewelacyjna, bardzo ładna i efektowna, węzły ładne duże, pięknie wyeksponowane. Warta swojej ceny. Paczka bardzo solidnie zapakowana i zabezpieczona do transportu.