Duży obraz z węzłami i modelem jachtu 68 cm

Opis

Tablica z węzłami i jachtem 68 cm

Duża, elegancka gablota z węzłami tworząca efektowny obraz przestrzenny. Tablicę wyróżnia duży, piękny model jachtu centralnie umieszczony na środku tablicy, grube ręcznie robione węzły żeglarskie oraz efektowna, drewniana rama.

Tablica z węzłami z jachtem to oryginalna dekoracja na ścianę lub wyjątkowy prezent dla żeglarza. Dzięki tej niezwykłej dekoracji, każdy żeglarz przypomni sobie niejedno wiązanie, które na wodzie służyło pomocą i cudowne momenty, w których znajomość żeglarskiego rzemiosła pozwoliła cieszyć się kolejnymi pomyślnymi wiatrami i dobrze wykonaną pracą.

Rama jest wykonana z drewna w kolorze ciemnego brązu. Całość kompozycji jest umieszczona za szkłem. Model jachtu to słynny amerykański jacht Columbia. Na naszej tablicy mierzy aż 40 cm długości i ma 34 cm wysokości. Wokół modelu znajdują się duże, ręcznie robione węzły żeglarskie.

Pod każdym węzłem znajduje się metalowa tabliczka z jego nazwą w języku angielskim. Oprócz węzłów na tablicy znajdują się również elementy żeglarskiego osprzętu takie jak drewniane koło sterowe, kotwica lub drabina do abordażu.

Wymiar tablicy 68 cm x 68 cm x 4 cm
Wymiar modelu wewnątrz 34 cm x 40 cm

Tablica z węzłami w tak eleganckiej i imponującej formie to ciekawy pomysł na wyjątkowy prezent dla żeglarza. Dekoracja marynistyczna, która odświeży w pamięci ulubione szlaki wodne i tajniki sztuki żeglarskiej. Świetnie sprawdzi się jako żeglarska ozdoba w biurze, salonie, gabinecie. Nadaj wystrojowi nutkę morskiej przygody – niech morskie wspomnienia nie opuszczą Cię ani na moment!

Duży obraz z węzłami i modelem jachtu 68 cm

Produkt niedostępny.
Zobacz nasze inne propozycje.

Zobacz podobne produkty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl