DZWON SUKCESU - Wielki 22,5 cm

DZWON SUKCESU - Wielki 22,5 cm
Produkt niedostępny. Zobacz nasze inne propozycje.

Wielki Dzwon Sukcesu na ścianę 

Ciężki, solidny, duży dzwon z wygrawerowanym z frontu napisem "Dzwon sukcesu".

Jeden z największych dzwonów z naszej kolekcji, ważący ponad 11 kg, o głębokim brzmieniu, który jest osiągany dzięki sporej grubości ścian klosza ok. 6 mm. Elegancki i reprezentacyjny, wykonany z mosiądzu.

Jego dźwięk może sygnalizować istotne wydarzenie żeglarskie lub firmowe, jak realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych, wprowadzenie na rynek nowej usługi lub poszerzenie asortymentu firmy o nowy produkt.

Dzwon z wygrawerowanym napisem "Dzwon Sukcesu" to niezwykły prezent dla szefa lub przełożonego. Stanowi on inspirującą dekorację biura lub domu, przypominając o osiągnięciach i celach. Jego dźwięk może oznaczać ważne momenty, jak ukończenie projektu czy osiągnięcie celu. To także unikalny element motywacyjny - dzwoniąc przy osiągnięciach, podkreśla się ich doniosłość i wartość. Dźwięk dzwonu mobilizuje do sukcesów, dodając pozytywnej energii i motywacji do działania.

Doskonały na firmowy prezent dla szefa lub prezesa.  Powieszony na ścianie pozwoli na celebrowanie sukcesów i cieszenie się nimi donośną fetą. Oby dzwonił jak najczęściej!

Średnica 22,5 cm
Wysokość klosza 25 cm
Długość całości razem ze sznurem (ringabuliną) 50 cm
Grubość ścian: 6 mm
Waga 5,5 kg
Materiał mosiądz

Dzwon posiada uchwyt za pomocą którego przytwierdzimy dzwon do ściany. Uchwyt można zawiesić na dwa różne sposoby wybierając dowolne położenie uchwytu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl