Poduszki dekoracyjne z morską duszą

Nasze poduszki dekoracyjne z pewnością przyciągną wzrok Państwa gości. Stanowią one prostą, ale jednocześnie bardzo efektowną dekorację. To miękki, przyjemy dla oka element dekoracyjny.

 

Idealne na prezent lub na oryginalny wystrój wnętrza !

 

Poduszka

 

Poduszki wykonane są z elanobawełny, która jest miękka oraz bardzo przyjemna w dotyku. Na środku umieszczony jest elegancki haft o tematyce marynistycznej, która jak żadna inna przywodzi na myśl miłe chwile spędzone nad wodą.Wokół, przez uszy przeciąnięta jest pleciona, oryginalna żeglarska lina o średnicy 12mm. Eleganckie zdobienie poduszki oraz estetyczność wykonania sprawia, że kuszą aby wziąć je do ręki i się do nich przytulić.

Poduszka Róża wiatrów
Poduszka żeglarska Kotwica

Produkt Polski !

Prezentowane powyżej poduszki to wzór wg. naszego pomysłu. Wykonywane są w 100% w Polsce. Staramy się odróżnić od chińskiej tandety, która atakuje nas mierną jakością w prawie każdym sklepie. Kupując nasze poduszki wspierasz Polskiego przedsiębiorcę i Polski przemysł. Ten wzór przemysłowy został zastrzeżony przez Nautix.pl. Nie kupisz tak unikalnej dekoracji nigdzie indziej - zdobądź jedną dla siebie już dziś.