Czerwone dodatki i ozdoby w czerwonym kolorze
Czerwone dodatki i ozdoby w czerwonym kolorze

Czerwone dodatki i czerwone ozdoby wnętrz

Marynistyka, mimo mocnych relacji w wodą, często odważnie korzysta z ognistej czerwieni, która doskonale przełamuje monotonię stonowanego wnętrza.

Dzięki temu w żeglarskich aranżacjach możemy podziwiać nie tylko delikatne błękity i morskie granaty ale również naprawdę odważne, energetyzujące ozdoby, które pomimo czerwonych dodatków utrzymują wnętrze w żeglarskim klimacie. Dlatego żeglarskie kolory to nie tylko chłodne odcienie bieli i granatu ale również piękny kolor czerwony.'

czerwone dodatki wnetrz

czerwone dekoracje do pokoju

Inspiracje wnętrzarskie - czerwone dodatki do wnętrza

W marynistyce kolor czerwony to przede wszystkim:

  • czerwone poduszki marynistyczne
  • biało-czerwone koła ratunkowe
  • czerwone szklane boje
  • pościele i narzuty
  • modele nowoczesnych jachtów z czerwonymi kadłubami

W aranżacji pokoju, monotonna, biało-beżowa komoda znalazła się w otoczeniu ozdób w kolorze krzykliwej czerwieni.  Czerwone dodatki wnętrz i inne barwne ozdoby spowodowały, że wnętrze stało się weselsze i pozytywnie energetyzujące.

Wśród morskich, czerwonych dodatków wnętrz znalazły się:  boje szklane, wazon, model jachtu z charakterystycznym czerwonym kadłubem, obrazek w ramie z kotwicą  oraz  czerwone, marynistyczne poduszki z liną żeglarską.

Poduszki dekoracyjne wykorzystujące element czerwieni to częsty i efektowny dodatek do wnętrza. To właśnie poduszki przypominają nam, że czerwień należy do gamy kolorów żeglarskich.

Aranżacja z dodatkami czerieni to tylko jedna z nielicznych opcji jakie oferuje nam marynistyka w dekorowaniu wnętrz. Więcej morskich inspiracji o tematyce marynistycznej znajdziecie tutaj.

Morskie czerwone dodatki i ozdoby w czerwieni użyte do dekoracji pokoju można znaleźć tutaj:

Obraz – kotwica za szkłem na czerwonym tleObraz - kotwica za szkłem na czerwonym tleCena: 95.00 złModel – jacht turystyczny 59 cmModel - jacht turystyczny 59 cmCena: 280.00 złBoja czerwona Boja czerwona Cena: 32.00 złPoduszka Róża wiatrówPoduszka Róża wiatrówCena: 99.00 złPoduszka w pasyPoduszka w pasyCena: 59.00 złKoło ratunkowe na ścianę, kremowo – czerwone 30 cmKoło ratunkowe na ścianę, kremowo - czerwone 30 cmCena: 55.00 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl