Mieszkanie w morskim stylu
Mieszkanie w morskim stylu

Mieszkanie w morskim stylu

Małe mieszkanie w morskim stylu, przed remontem było zupełnie bez wyrazu, po marynistycznej metamorfozie nabrało nowego oblicza udowadniając, że jest on jak najbardziej trafionym pomysłem.

Regał marynistyczny w mieszkaniu

W małym pokoju nastrój został zdominowany przez kolor niebieski i różne odcienie błękitów co spowodowało, że w mieszkaniu pojawił się od razu morski styl i nawiązanie do marynistycznych klimatów.

Pokoj morski 1

 

Pokój morski

Na uwagę zasługuję mistrzowski, drewniany regał w kształcie łodzi.

Regały łódki mogą pomieścić książki lub drobne przedmioty dodając wnętrzu morskiego uroku. Wzór tapety na ścianie nawiązuje kolorystycznie do ozdobnego koła ratunkowego i przełamuje zimne błękity odrobiną czerwieni. Regały w kształcie łodzi możecie znaleźć tutaj.

Regał łódka

Regał w kształcie łódki

W pokoju znajdziemy kilka urokliwych marynistycznych dodatków, które kojarzą nam się z morzem i żeglugą takich jak: statek w butelce, drewniana kotwica lub morskie boje rybackie.

Efektowna lina została fantazyjnie podwieszona na mosiężnych hakach.

Statek w butelceStatek w butelce dekoracja na półce
Lustro bulaj srebrny Kotwica jako dekoracja

Kuchnia w marynistycznym stylu

W kuchni w marynistycznym stylu dominuje kolor niebieski. Meble zostały pomalowane na intensywnie niebieski kolor, a błękitny odcień ścian pozwala osiągnąć morski klimat.

Mosiężny, błyszczący motyw marynistyczny na ścianie – dzwon z kołem sterowym świetnie przełamuje monotonie błękitów a umiejscowiony w kuchni ma dodatkową funkcjonalną zaletę – może sygnalizować swoim donośnym dźwiękiem, że posiłek jest już gotowy.

Morskie dodatki w kuchni

Dzwon ozdobny

Nad witryną prowadzącą do mniejszego pokoju zostały powieszone dwa brązowe, drewniane wiosła, które wraz z ozdobnym zwojem liny jutowej i szklaną, boją rybacką tworzą klimatyczną,  morską kompozycję.

Mieszkanie w morskim stylu po metamorfozie przypadło do gustu właścicielce, która oddała mieszkanie nie do końca wiedząc jaki będzie rezultat. Atmosfera wnętrza i końcowy efekt został osiągnięty nie tylko z pomocą morskich dodatków ale przede wszystkim dzięki odpowiedniemu pomalowaniu ścian i mebli. Mieszkanie stało się przyjemne i zyskało swoją tożsamość i nabrało charakteru.

Mieszkanie w morskim stylu

Mieszkanie w morskim stylu zapewni nam atmosferę sprzyjającą głębokiemu relaksowi a dzięki pozytywnym skojarzeniom z naturą i wakacyjnym klimatem ukoi i złagodzi wszystkie negatywne emocje.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl