Gruba sieć - drabinka, cargo

Cena: 194,00 zł
in_stock Dostępność dostępny Wysyłka w ciągu: 24h
szt.

Sieć ze sznura - cargo

Sieć  z grubego sznura z juty w niepowtarzalny sposób ozdobi pomieszczenie, nadając mu marynistycznego charakteru. Zawieszona pod sufitem lub na ścianie stworzy efektowne tło. W morskiej tradycji, jedną z funkcji takiej sieci było podejmowanie ludzi z wody ze statków lub żaglowców, które miały wysoką burtę.

Wymiary 240 cm x 180 cm
Wielkość oka 23 cm
Grubość liny 1,5 cm

Dekoracje marynistyczne, które również mogą Ci się spodobać:

Opinie o produkcie (4) dodaj opinię

Paulina K Świetna dekoracja, solidnie zrobiona, efekt super Nie nadaje się jednak do wspinania dla dzieci ponieważ oczka się przesuwają, chyba żeby przymocować każdą linę osobno
Agnieszka Siatka jest fantastyczna-dokładnie taka, jak chciałam, żeby była.....spełnia efekt dekoracyjny w 100% mój dom zyskał-dziękuję!!!!!
Stanislaw -przez dwa dni jeszcze przy ,,drabince''-sznurze pracowalem by doprowadzić do tego żeby wisiał przy altance ,a wiatr go nie porozbierał na drobne elementy ,--brak porządnych stabilnych splotów i splotów i stałego zakończenia ,-nic,a nic nie ma wspólnego z siećją RYBACKĄ -tylko nazwa.-ocena moja to słabe trzy.
Dorota Gdynia Sieć bardzo solidna, pomyślana jako dekoracja na ścianę do pomieszczenia w stylu marynistycznym- efekt super. Polecam