Zegar 'Dar Pomorza'

Cena: 32,00 zł
in_stock Dostępność dostępny Wysyłka w ciągu: 24h
szt.

Zegar z żaglowcem

Przepłynięcie pół miliona mil morskich to nie byle jaki wynik. Odległość tę można porównać do wykonania 25 rejsów dookoła ziemi. Takim właśnie wynikiem może poszczycić się jedna z najsłynniejszych polskich jednostek - trójmasztowiec Dar Pomorza. Nie bez przyczyny jego dumny wizerunek zdobi dziś wiele przedmiotów i niejeden gadżet marynistyczny. 

W tym wypadku, wspaniała polska jednostka znalazła się na tarczy zegara ściennego. Wizerunek Daru Pomorza w połączeniu z zegarem tworzy ciekawą i funkcjonalną dekorację.

Średnica tarczy 24 cm
Materiał Drewno

Zegar zasilany paluszkiem AA.

Dekoracje marynistyczne, które również mogą Ci się spodobać:

Opinie o produkcie (6) dodaj opinię

Zbigniew S. barzo ładnie wgląda na ścianie.duży i czytelny.zbyszek
Katarzyna M. do pokoju syna -idealny:). duża i czytelna tarcza pomaga opanować mu naukę godzin:))
Maciej Wacławik Świetny gadżet marynistyczny, w genialnej cenie. Dobrej klasy mechanizm, bo trzyma czas.
Kasia Z. Ładny i estetyczny i w dobrej cenie. Idealnie się wpasował na ścinę przedpokoju.
Katarzyna Załuska Sprostowanie do wcześniejszej opinii. Szczerze odradzam. Zegar okazał się bublem, szmelcem. Dlatego tani bo jest wadliwy. Po włożeniu baterii, nie działał. Kiedy zdjęłam osłonkę i chciałam sprawdzić co się dzieje w środku - wszystko się posypało. Dodatkowo jestem niezadowolona bo przepłaciłam. Na innej stronie można go kupić o wiele taniej.
Jola P. Zegarek wisi na ścianie już jakiś czas. Prezentuje się bardzo ładnie, czas wskazuje bez zarzutu. Brak wskazówki sekundnika, ale to nie ma dla mnie znaczenia.