Obraz marynistyczny Żaglowiec 60/60 cm

Cena: 89,00 zł 89.00
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 48h
quantity szt.

Obraz z żaglowcem

Pałłada to jeden z najpiękniejszych żaglowców, zaprojektowany przez polskiego inżyniera i wybudowany w naszej rodzimej stoczni gdańskiej. Obecnie jest częścią floty rosyjskiej. Ten żaglowiec to niezwykle dostojna fregata, której rozłożyste żagle dumnie i majestatycznie prezentują się rozpostarte na rejach. Fregata powstała w 1989 r. i nadal żegluje przemierzając wody mórz i oceanów - można ją spotkać w najdalszych zakątkach Ziemi. Szczęśliwi ci żeglarze, którym uda się dostrzec fregatę podczas rejsu na wodach naszego Bałtyku, w pełnej krasie prezentuje się niezwykle majestatycznie. Wyjątkowość żaglowca dopełnia fakt, że jest uważany za najszybszy żaglowiec na świecie. Potrafi utrzymać niesamowitą prędkość 18,7 węzła (Klasa A, wg. STI).

Ten zapierający dech w piersi żaglowiec uwieczniony na płótnie podczas spokojnej, słonecznej pogody nada każdej pustej ścianie bez charakteru wyrazisty i wymowny wyraz stanowiąc wspaniały i efektowny element wystroju wnętrza. Trudno o tak dobitny dowód zamiłowania do żeglarstwa niż marynistyczny obraz w domowym zaciszu prezentujący białe, rozłożyste żagle pięknej, urokliwej fregaty przemierzającej bezmiar mórz podczas bezchmurnej pogody, na tle błękitnego nieba. Obraz z majestatycznym żaglowcem to również doskonały morski prezent dla zapalonego miłośnika żeglarstwa i morskiej sztuki.

Obraz wyróżnia silna dominacja barwy niebieskiej, wydruk na płótnie naciągnięty na ramę /blejtram, boki obrazu są zadrukowane.

Wymiary obrazu 60 cm x 60 cm

Opinie o produkcie ( 0 )

dodaj opinię
do góry
Pokaż pełną wersję strony