Model Jachtu 92 cm

Cena: 360,00 zł 360.00
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24h
quantity szt.

Model Jachtu 92 cm gaflowy

U burty spoczywa przygotowana do zanurzenia kotwica. Napięte żagle, czekają niecierpliwie na pierwsze podmuchy wiatru. Drewniany pokład w spokoju przyjmuje kolejne promienie słońca. Wydaje się, że jeszcze przed chwilą stąpały po nim marynarskie buty - niemal słychać jak echo niesie jeszcze ostatnie słowa rozmów na pokładzie, przeciskając je przez napięte szoty, fały i sztag czekające na morskie przygody...Ale to tylko pozory, ponieważ ten żaglowiec nigdy nie popłynie. Chociaż trudno oprzeć się wrażeniu, że powinien. Wykonany z niezwykłą precyzją model, tak doskonale odzwierciedla każdy, najmniejszy nawet szczegół oryginału, że nie sposób oderwać od niego wzroku.

Kunsztowne, precyzyjne wykonanie połączono z niezwykle efektowną formą. W rezultacie powstał wspaniały model jachtu jednomasztowego o ożaglowaniu gaflowym. Kadłub jest wykonany jest z drewna w kolorze ciemnego brązu i zieleni, żagle z tkaniny w kolorze kremowym - całość stanowi efektowną żeglarską dekorację, którego pozazdrości nie tylko miłośnik żeglarstwa.

Model jest wysyłany ze złożonym masztem, który należy osadzić samemu oraz naciągnąć olinowanie i żagle.

Wysokość 92,5 cm
Długość z bukszprytem 85 cm
Szerokość kadłuba 13 cm
Materiał kadłub: drewno; żagle: bawełna

Zobacz filmik porównujący modele i ich wielkość:

Opinie o produkcie ( 1 )

5 dodaj opinię
27 lipca 2018

Zakupiony model spełnił wszelkie oczekiwania jakościowe i estetyczne. Przy tej cenie jakość stoi na wysokim poziomie a montaż mdelu jest bardzo prosty beznarzędziowy i co najważniejsze -czysty i bezklejowy. Pakowanie rownież bardzo profesjonalnie - model należycie zabezpieczony. Na szczegolną uwagę jednak zasługuje czas realizacji zamówienia. Model otrzymaliśmy w 24 godziny od zakupu co dzisiaj jest bardzo w cenie.

do góry
Pokaż pełną wersję strony