Kolekcjonujemy marynistyczne inspiracje

Czerwone dodatki i ozdoby

Olga Jelonek

Marynistyka, mimo mocnych relacji w wodą, często kontrastowo korzysta z ognistej czerwieni, która doskonale przełamuje monotonię stonowanego wnętrza. Dzięki temu w żeglarskich aranżacjach możemy podziwiać nie tylko delikatne błękity i morskie granaty ale również naprawdę odważne, energetyzujące ozdoby, które pomimo czerwonych dodatków utrzymują wnętrze w żeglarskim klimacie.

Morski pokój z czerwonymi dodatkami

Morski pokój z czerwonymi dodatkami

Aranżacja z czerwienią

W aranżacji  monotonna, biało-beżowa komoda znalazła się w otoczeniu ozdób w kolorze krzykliwej czerwieni.  Czerwone dodatki i ozdoby spowodowały, że wnętrze stało się weselsze i pozytywnie energetyzujące. Wśród morskich, czerwonych ozdób znalazły się:  boje szklane, wazon, model jachtu z charakterystycznym czerwonym kadłubem, obrazek w ramie z kotwicą  oraz  czerwone, marynistyczne poduszki z liną żeglarską. Aranżacja z czerwienią to tylko jedna z nielicznych opcji jakie oferuje nam marynistyka w dekorowaniu wnętrz. Więcej morskich inspiracji o tematyce marynistycznej znajdziecie tutaj.

Morskie dodatki i ozdoby w kolorze ognistej czerwieni użyte w aranżacji można znaleźć tutaj:

Obraz – kotwica za szkłem na czerwonym tleObraz - kotwica za szkłem na czerwonym tleCena: 95.00 złModel – jacht turystyczny 59 cmModel - jacht turystyczny 59 cmCena: 260.00 złBoja czerwona Boja czerwona Cena: 32.00 złPoduszka Róża wiatrówPoduszka Róża wiatrówCena: 99.00 złPoduszka w pasyPoduszka w pasyCena: 59.00 złKoło ratunkowe na ścianę, kremowo – czerwone 30 cmKoło ratunkowe na ścianę, kremowo - czerwone 30 cmCena: 55.00 zł

 

 

Next Post