Kolekcjonujemy marynistyczne inspiracje

Regały w kształcie łodzi

Olga Jelonek

Regał w kształcie łodzi już od samego progu przyciągnie wzrok i zagwarantuje fantastyczną, morską atmosferę, przywodząc na myśl krajobraz piaszczystego wybrzeża lub nadmorskiej przystani. Wykonanie łodzi z drewna to niełatwe zadanie, wręcz prawdziwa szkutnicza sztuka, wymagająca czasu, cierpliwości, precyzji i umiejętności. Dlatego regały łódki powstały tam, gdzie byłyby wykonane najlepiej – czyli w pracowni szkutniczej na Pomorzu, gdzie powstają prawdziwe łodzie, kajaki i czółna.

Regały w kształcie łodzi zostały zaprojektowane na wzór prawdziwych łodzi holenderskich. Z boku „na burtach” mają dwa wiosła, które dodają uroku całej kompozycji. Dno łodzi czyli tył regału jest drewniany i przypomina poszycie drewnianego jachtu – drewno zostało ułożone w charakterystyczny sposób tworząc „poszycie klinkierowe”.

Regały w kształcie łodzi

Regały łódki

Zobaczcie regały łódki w kilku kolorystycznych odsłonach. Dzięki różnorodnej kolorystyce będą pasowały do każdego wnętrza. Poniżej kilka sympatycznych aranżacji z morskim akcentem:

Regał łódka w bieli. Idealna do jasnych, lekkich wnętrz w których chcemy wprowadzić spokojną, morską, łagodną atmosferę kojarzącą się z nadmorskim, plażowym krajobrazem.

Regały w kształcie łodzi w odcieniu naturalnego drewna w barwnej, morskiej aranżacji. Regały łódki w naturalnym kolorze prezentują się bardzo efektownie dzięki widocznym, drewnianym wręgom na poszyciu kadłuba czyli z tyłu regału.

Powyżej regały łódki w końcowej fazie produkcji, jeszcze przed malowaniem.

Regał łódka w wersji biało-błękitnej i w kolorze naturalnego drewna. W wersji naturalnej widoczne jest  poszycie zakładkowe dna, które jest częstym sposobem wykończenia dna prawdziwych jednostek pływających.

Dekoracje z zdjęć są dostępne tutaj:

Regał w kształcie łodzi – biały 170 cmRegał w kształcie łodzi - biały 170 cmCena: 1840.00 złRegał łódka średni 130 cm, naturalne drewnoRegał łódka średni 130 cm, naturalne drewnoCena: 1420.00 złRegał łódka średni 130 cm, biało-błękitnyRegał łódka średni 130 cm,  biało-błękitnyCena: 1420.00 zł Boja niebieskaBoja niebieskaCena: 39.00 złKoło ratunkowe dekoracyjne 50 cmKoło ratunkowe dekoracyjne 50 cmCena: 119.00 złPoduszka żeglarska KotwicaPoduszka żeglarska KotwicaCena: 99.00 zł

Previous Post

Next Post