Kolekcjonujemy marynistyczne inspiracje

Hotel w morskim stylu

Olga Jelonek

Wypoczynek w morskich wnętrzach

Piękny hotel w morskim stylu w Gdyni nad samym morzem o wdzięcznej nazwie Biały Żagiel. Zachwycił nas wyjątkowo gościnną atmosferą, świetnym jedzeniem i ujmującym morskim klimatem wystroju. Wystrój hotelu jest jasny, pogodny z dominacją bieli i subtelnymi, umiejętnie dobranymi marynistycznymi dodatkami, które zostały zręcznie wkomponowane w przepiękne, eleganckie wnętrza.

W holu hotelu przywita nas okazały model jachtu nietuzinkowego rozmiaru z białymi żaglami, który nawiązuje do nazwy hotelu. Dekoracyjne wiosła nad kanapą pięknie prezentują się na jasnej ścianie akcentując morskie klimaty. Olbrzymie dekoracyjne, drewniane koło sterowe również nie pozostawia wątpliwości co do charakteru tego niezwykłego miejsca.

Pokoje urzekły nas elegancją i szykiem. Efektowne, duże zdjęcie jachtu w przechyle nadało wnętrzu niesamowity klimat. Inne drobne dodatki, żeglarskie poduszki , lampy z liny, koło ratunkowe na ścianie i dywan w biało-granatowych barwach ujął nasze estetyczne zmysły. Pozytywne wrażenie zrobiła również bardzo nowoczesna łazienka, czysta i elegancka.

Jeśli chcecie poczuć prawdziwe morskie klimaty nie tylko będąc na plaży ale również podczas wieczornego wytchnienia odpoczywając w hotelowym pokoju gdyński Biały Żagiel będzie fantastycznym wyborem.

Wybierając dekoracje pamiętajmy, że miejsca, które mają określony, zdefiniowany styl zostają nam dłużej w pamięci i mają w sobie to „coś” co sprawia, że chętniej w nich przebywamy i do nich powracamy bo roztaczają specyficzną aurę i sprawiają, że przesiąkamy wyjątkową energią miejsca. Dlatego wybór stylu i zarazem dekoracji jest kluczowy bo definiuje przyszłą atmosferę i wpływa na nastrój ludzi przebywających w danym pomieszczeniu. Marynistyka jest miłym i bardzo pozytywnie kojarzącym się tematem sprzyjającym głębokiemu relaksowi. Wielu odnajdzie w jej wnętrzach spokój, lekkość i ukojenie. Hotele w morskim stylu z pewnością będą miały swoich wielbicieli i stałych bywalców, którzy docenią uroki spokojnej, morskiej atmosfery połączone z motywami żeglarskiej przygody. Dla tych którzy mają ochotę na relaks w hotelu morskim klimacie, zapraszamy tu: http://blekitnyzagiel.pl/galeria/

Chcecie urządzić pensjonat lub hotel w morskim stylu? Niektóre morskie dekoracje widoczne na zdjęciach powyżej znajdziecie tutaj:

Lampa z liny 49 cmLampa z liny 49 cmCena: 290.00 złWiosło dekoracyjne – długie 176 cmWiosło dekoracyjne - długie 176 cmCena: 320.00 złDekoracyjne koło sterowe 60 cm Dekoracyjne koło sterowe 60 cm Cena: 360.00 zł

Previous Post

Next Post