Kompas żeglarski w dużym pudełku z opcją dedykacji

Opis

Kompas żeglarski z opcją tabliczki z dedykacją

Kompas żeglarski ze stabilizatorem jachtowym w eleganckim, solidnym pudełku to nie tylko praktyczny instrument nawigacyjny, ale przede wszystkim wyjątkowy prezent, który można wykorzystać jako prezent metaforę przy wielu okazjach, ponieważ będzie symbolem wskazywania właściwej drogi.

Dla szefa może oznaczać umiejętność prowadzenia zespołu lub firmy w odpowiednim kierunku, ofiarowany jako prezent na chrzest lub prezent na komunię  może symbolizować prowadzenie życia zgodnie z wartościami chrześcijańskimi. Kompas jako prezent z okazji ślubu może być dołączony do życzeń wsparcia i prowadzenia siebie nawzajem w dobrym kierunku przez życie lub w trudnych sytuacjach.

Prezentowany kompas jest wykonany z mosiądzu i jest umieszczony w eleganckim, drewnianym pudełku. Na wieku pudełka znajduje się emblemat przedstawiający kotwicę. Kompas jest wzorowany na klasycznym, jachtowym kompasie żeglarskim, busola została umieszczona na ruchomym stabilizatorze, takim jaki występuje na prawdziwych jednostkach pływających celem utrzymania urządzenia w pozycji poziomej podczas sztormów.

Opcja tabliczki z własną dedykacją

Do kompasu można zamówić tabliczkę z własną dedykacją, sprawiając, że przedmiot zyska jeszcze więcej indywidualnego charakteru. Tabliczkę możemy umieścić wewnątrz pudełka lub na zewnętrznej stronie wieka przykrywając emblemat kotwicy i sprawiając, że ten żeglarski przedmiot świetnie odnajdzie się w roli pełnego symboliki prezentu podczas nieżeglarskich okazji takich jak rocznica firmy, prezent dla szefa lub prezent z okazji chrztu, komunii a nawet ślubu.

Kliknij tutaj i zobacz przykładowe teksty dedykacji.

Średnica kompasu 6,5 cm
Wymiar  pudełka 11,5 x 11,5 x 8,5 cm
Materiał Mosiądz, drewno

Kompas żeglarski w dużym pudełku z opcją dedykacji

225,00 zł 225.00
ilość _ +

towar niedostępny

Dostępność: spodziewana dostawa w ciągu kilku dni
14 dni na odstąpienie od umowy
Wymiary: 11,5 x 11,5 x 8,5 cm

Opinie o produkcie ( 0 )

Dodaj opinię

Dekoracje marynistyczne, które również mogą Ci się spodobać:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl