Kolekcjonujemy marynistyczne inspiracje

Wnętrze z czerwonymi dodatkami

29 stycznia 2017 Olga Jelonek 0 Comments

Marynistyka, mimo mocnych relacji w wodą, często kontrastowo korzysta z ognistej czerwieni, która doskonale przełamuje monotonię stonowanego wnętrza. Dzięki temu w żeglarskich aranżacjach możemy podziwiać nie tylko delikatne błękity i morskie granaty ale również naprawdę odważne, energetyzujące ozdoby, które pomimo niezbyt morskiej barwy utrzymują wnętrze w żeglarskim klimacie.

Morski pokój z czerwonymi dodatkami

Morski pokój z czerwonymi dodatkami

W poniższej aranżacji biało-beżowa, komoda znalazła się w otoczeniu ozdób w kolorze krzykliwej czerwieni. Taki zabieg spowodował, że wnętrze stało się cieplejsze, weselsze i pozytywnie energetyzujące. W skład czerwonych dodatków weszły: czerwone boje szklane, wazon, model jachtu z charakterystycznym czerwonym kadłubem, nieduży obrazek z kotwicą na czerwonym tle oraz marynistyczne poduszki.

Morskie ozdoby w kolorze ognistej czerwieni:

Obraz – kotwica za szkłem na czerwonym tleObraz - kotwica za szkłem na czerwonym tleCena: 95.00 złModel – jacht turystyczny 59 cmModel - jacht turystyczny 59 cmCena: 240.00 złBoja czerwona Boja czerwona Cena: 32.00 złPoduszka Róża wiatrówPoduszka Róża wiatrówCena: 99.00 złPoduszka w pasyPoduszka w pasyCena: 59.00 złKoło ratunkowe na ścianę, kremowo – czerwone 30 cmKoło ratunkowe na ścianę, kremowo - czerwone 30 cmCena: 55.00 zł

 

 

Previous Post

Next Post