Luksusowy Model Statku "Sovereign of the Seas"

Cena: 2 850,00 zł
out_of_stock Dostępność wyprzedane
szt.

Drewniany Model Statku"Sovereign of the Seas"

* ten model w tej chwili jest niedostępny, obecnie jest w magazynie bardzo podobny "HMS Victory" -  w tej samej wielkości, cenie i technice wykonania. Zdjęcia wkrótce.

Wyjątkowy, ręcznie wykonany z niebywałą precyzją i dbałością o szczegóły model brytyjskiego XVII-wiecznego żaglowca. Wykonany z drewna egzotycznego, kadłub lakierowany, uzupełniony metalowymi ornamentami. Zdumiewa, zadziwia i zachwyca ilością precyzyjnie wykonanych detali na pokładzie oraz ilością olinowania na masztach. Elegancki, wysokiej jakości, dopracowany - z duszą dla prawdziwych pasjonatów marynistyki.

Model wiernie odwzorowuje brytyjski żaglowy siedemnastowieczny okręt wojenny "Sovereign of the Seas" (ang. Władca Mórz) znany również jako "Royal Sovereign"  znany z niezwykle bogatych i artystycznych dekoracji rzeźbiarskich, którymi ozdobiono jego kadłub. Miał ok. 39 metrów długości, 100 dział i mieścił 700 załogantów.

Wysyłany w całości - już złożony, na palecie, w pudle z drewnianym szkieletem - mocne i solidne zabezpieczenia gwarantują dostarczenie żaglowca w stanie nienaruszonym, idealnym.

Wysokość 94 cm
Długość 90 cm
Szerokość 29 cm
Materiał drewno, metal, bawełna (żagle)

 

 

Opinie o produkcie (0) dodaj opinię

Shop is in view mode
Pokaż pełną wersję strony