Duży model jachtu na ścianę 114 cm

Cena: 460,00 zł
in_stock Dostępność dostępny Wysyłka w ciągu: 48h
szt.

Model jachtu na ścianę

Cóż mogłoby być piękniejszego niż przez chwilę stanąć na jego pokładzie, poczuć jak jego rozłożyste, piękne żagle dziarsko podporządkowują wiejący wiatr. Columbia to pierwszy w historii jacht, który obronił tytuł, dwukrotnie wygrywając Regaty o Puchar Ameryki. Szczęśliwy ten, kto w domowym zaciszu może przyjrzeć się pięknej linii burt i rozłożystym żaglom Columbii.

Model jachtu na ścianę to wspaniała marynistyczna dekoracja, a zarazem znakomity prezent dla żeglarza i miłośnika żeglarstwa. Zgrabny, smukły, elegancki, stylowy i niepokonany, kadłub wykonany z drewna, żagle z kremowej bawełny.

 

Wymiary  114 cm x 109 cm x 9 cm

Model "połówka" do ściennej ekspozycji; z tyłu modelu znajdują się zawieszki umożliwiające łatwe zawieszenie modelu na ścianie. Model jest wysyłany ze złożonym masztem w pozycji poziomej. Po otrzymaniu przesyłki należy samemu osadzić masz i naciągnąć linki.

Dekoracje marynistyczne, które również mogą Ci się spodobać:

Opinie o produkcie (2) dodaj opinię

Żeglarz na burcie Dobra jakość pięknego kutra gaflowego. Na ceglanej ścianie robi wrażenie. Czas wysyłki i doręczenia błyskawiczny. Serdecznie dziękuję
Kacper Białkowski Piekny, duzy model jachtu. Robi wrażenie. Super pomysł montażu go na ścianę. Obaluga super, kontakt dobry. Polecam
Shop is in view mode
Pokaż pełną wersję strony